Kolejne medale …tym razem na XXI Otwartych Mistrzostwach Warszawy w Pływaniu w kategorii Masters

W dniach 03 – 04.12.2016 r. odbyły się w stolicy XXI Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu w kategorii Masters. Impreza miała miejsce na pływalni w Parku Wodnym Warszawianka.Na obiekcie o rozmiarach olimpijskich rywalizowało z sobą 360 zawodników i zawodniczek (a więc niewiele mniej niż na październikowych mistrzostwach Polski Masters w Olsztynie), którzy reprezentowali 52 kluby z Polski, Ukrainy, Rosji i Białorusi.

Warszawskie zawody zamykają w tym roku zarówno sezon jak i zmagania w Pucharze Polski w roku 2016.

Na listach startowych i tutaj pojawiły się nazwiska m.in. znanych topowych polskich pływaków, uczestników imprez międzynarodowych, medalistów i rekordzistów mistrzostw Polski, a także medalistów i uczestników majowego czempionatu Europy w pływaniu Masters w Londynie.

W zawodach wystartowała reprezentująca klub pływacki MASTERS KRAŚNIK nasza koleżanka, nauczycielka Zespołu Szkół Nr 3, AGNIESZKA KURZYNA, która trzykrotnie stawała na podium. Wywalczyła drugie miejsce w konkurencji 50m stylem motylkowym (delfinem) oraz dwukrotnie trzecie miejsce w konkurencji 50 m i 100m stylem grzbietowym.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :)

FOTOGALERIA

Opublikowano: 06 grudnia 2016 11:49

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 323

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół Nr 3 w Kraśniku

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony