Spróbowaliśmy czegoś nowego ... ;)

20 grudnia grupa uczniów z klasy 1 e SMS-LO i 1 i T pod opieką p. Marii Miśkiewicz, p. Agnieszki Zdyb i p. Anny Wybraniec wybrała się na wycieczkę do Lublina.

Pobyt rozpoczęliśmy od super zabawy na trampolinach w Centrum aktywności "Mania skakania".

Były skoki, salta (niektórym nawet podwójne udało się zrobić ;) ) i bitwa piankowymi walcami.

Zmęczeni i głodni udaliśmy się do Plazy. Było tam coś i dla ciała (pyszne jedzonko ;) ) i dla ducha. Obejrzeliśmy w Cinema City najnowszą część Gwiezdnych wojen.

W godzinach popołudniowych wróciliśmy do domu pełni miłych wspomnień i z propozycją kolejnego wyjazdu... tym razem na lodowisko ;)

Opublikowano: 22 grudnia 2016 10:04