Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców.

W dniu 21 grudnia 2016 r. odbyły się w Zespole Szkół w Zakrzówku Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców. W rywalizacji udział brało 8 szkół.

Uczniowie naszej szkoły: Szymon Kowalski ( z klasy II d T) i Jakub Gładkowski (z klasy IV c T) zajęli pierwsze miejsce w powiecie pokonując ZS nr 2 („Rej”) 3:0, a dziewczęta w składzie Aleksandra Stachyra (1 c L0) i Paulina Zapalska (2 h T) uległy w finale „Górce” (ZS nr 1) 2:3, zajmując tym samym drugie miejsce w powiecie.

Opiekunem i trenerem był Rafał Tarnowski.

Opracowanie i zdjęcia: Rafał Tarnowski

Opublikowano: 06 stycznia 2017 10:17