KOLEJNY STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ!

Dnia 10.XI.2017r. w Zespole Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie odbyła się uroczysta Gala z okazji podsumowania Lubelskiego Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2016/2017 Było to o tyle istotne wydarzenie, gdyż nasza szkoła po 15-letniej przerwie, znowu znalazła się wśród laureatów tegorocznych nagród. Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku, w klasyfikacji generalnej - uplasował się na wysokiej 10 pozycji ze wszystkich kilkuset szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa lubelskiego. Sukces ten, nasza szkoła zawdzięcza przede wszystkim wybitnym osiągnięciom nauczycieli wychowania fizycznego – Kacpra Gołofita (2- krotny srebrny medalista mistrzostw województwa) oraz Rafała Tarnowskiego (czterokrotny uczestnik w finale etapu wojewódzkiego) a także ich wychowankom. Oprócz prestiżowego pucharu i pamiątkowego dyplomu dla Zespołu Szkół nr 3, obecni na Gali nauczyciele otrzymali okolicznościowe listy pochwalne od lubelskiego Kuratora Oświaty – Teresy Misiuk. Jest to niewątpliwie jedno z największych sportowych wyróżnień dla „Trójki” w ostatnich latach. Jeszcze raz gratulujemy naszym uczniom, nauczycielom oraz dyrektorowi ds. sportu – Dariuszowi Głuchowskiemu za wsparcie oraz czekamy na kolejne wyróżnienia.

Opublikowano: 14 listopada 2017 08:37