Akademia Murowania

W dniu 21 XI 2017r. uczniowie klasy IbT oraz IIbT kształcący się w zawodzie technik budownictwa oraz inni chętni uczestniczyli w projekcie „Akademia Murowania” połączonym z zajęciami praktycznymi prowadzonymi przez specjalistów Xella Polska. Dzięki zajęciom młodzież dowiedziała się jak sprawnie i szybko murować w technologii Ytong oraz Silka. Atrakcyjną częścią szkolenia było murowanie na cienką spoinę, które jest wymogiem energooszczędnego budownictwa. Uczestnictwo w programie oferuje szkole nie tylko możliwość zapoznania uczniów z najnowszymi technologiami i pogłębiania ich wiedzy, ale również wprowadzenia na rynek pracy absolwentów przygotowanych do wymagań dynamicznie rozwijającej się branży budowlanej.

Opracowanie i zdjęcia: Magdalena Chawryło

Opublikowano: 23 listopada 2017 08:53