Akcja Let's read in English!

27 listopada uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku czytali literaturę w języku angielskim. Celem akcji Let's read in English jest promowanie czytelnictwa w języku angielskim wśród młodzieży. Dzięki czytaniu rozwijamy naszą wyobraźnię, pobudzamy naszą ciekawość, wzbogacamy nasze słownictwo, utrwalamy zasady pisowni. Jest to dla nas wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu przy lekturze. Czytanie książek jest tak wciągające i interesujące, że trudno się od nich oderwać! Zachęcamy do czytania! Let's read in English!

Opracowanie i zdjęcia: Ewa Mariańska

Opublikowano: 27 listopada 2017 08:58