WYJAZD DO WARSZAWY

W styczniu 2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w dwóch wycieczkach do Warszawy. Tym razem wyjazdy były wyjątkowe, gdyż młodzież mogła "od kuchni" zobaczyć, jak powstają popularne telewizyjne programy rozrywkowe. Zapoznali się z pracą operatorów kamer, dźwiękowców, kierowników produkcji i asystentek reżysera. Mogli również wziąć udział w nagraniu "Koła fortuny". Na zakończenie pobytu prowadzący teleturniej - Rafał Brzozowski, jak i Izabella Krzan z uśmiechami na twarzach pozowali do wspólnych, pamiątkowych fotografii.

Opublikowano: 23 lutego 2018 08:49