SPOTKANIE ZE STUDENTKĄ Z DĘBLINA

16 marca uczniowie kilku klas Zespołu Szkół nr 3 uczestniczyli w spotkaniu z Anitą Janik, studentką Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Dzięki bardzo ciekawej prelekcji koleżanki młodzież naszej szkoły mogła zapoznać się z ofertą edukacyjną tej prestiżowej uczelni, ale także poznać ją "od kuchni", np. dowiedzieć się, co serwuje tamtejsza stołówka, jak wygląda typowy dzień studenta czy jakim sprzętem dysponuje ta szkoła wyższa. Być może i wśród naszych uczniów są jej przyszli studenci? Nie jest to wykluczone, tym bardziej, że Anita - notabene pierwsza w Polsce, druga w Europie, a piąta w świecie w dziedzinie taekwondo - jest przecież kraśniczanką! Dziękujemy za wizytę w naszej szkole i zapraszamy częściej :) (Opracowanie: Justyna Głowniak, zdjęcia: Paweł Lipiński)

Opublikowano: 18 marca 2018 11:05