PRZEZ TWÓJ BIAŁY KOŁNIERZYK OSZALAŁEM, CZYLI DZIEŃ PATRONA W "TRÓJCE"

28 marca obchodziliśmy w Zespole Szkół nr 3 Dzień Patrona, Juliusza Słowackiego. Po Mszy św. i okolicznościowych przemówieniach odbyło się ślubowanie uczniów pierwszych klas mundurowych, a następnie wręczenie certyfikatów zaliczenia udziału w zajęciach innowacyjnych młodzieży programowo najwyższych klas "mundurówek". Podziękowania odebrali również członkowie i mentorzy drużyny Spice Gears oraz nasi najlepsi sportowcy i ich trenerzy. Po części oficjalnej zebrani obejrzeli pełen humoru montaż słowno-muzyczny, poświęcony naszemu patronowi. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym na uroczystość.

(Opracowanie: Justyna Głowniak, zdjęcia: Marek Kulpa)

Opublikowano: 29 marca 2018 10:29