Wiedza aż z Wrocławia

W poniedziałek 24 września 2018 roku o drugiej w nocy grupa uczniów z klasy 3iT pod opieką Lecha Lejwody wyruszyła na szkolenie obsługi i programowania robotów przemysłowych FANUC. Szkolenie odbyło się we Wrocławiu w Akademii FANUC i trwało dwa dni. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach, samodzielnie wykonywali wszystkie ćwiczenia, wprost chłonęli wiedzę. Teraz będą mogli uczyć swoich kolegów programowania robota, który firma FANUK przekazała szkole. Późnym popołudniem grupa zdążyła jeszcze odwiedzić Wrocławskie Afrykarium, a wieczorem po ciężkim dniu należało zaspokoić wilczy apetyt.

Opublikowano: 27 września 2018 09:17