Szkolny konkurs Christmas Story

W dniach od 10 do 13 grudnia 2018r. w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku przeprowadzony został konkurs na najlepsze opowiadanie w języku angielskim Christmas Story. W Konkursie wzięło udział 23 uczniów. Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do pisania własnej twórczości literackiej w języku angielskim oraz rozwijanie wrażliwości i wyobraźni młodych Autorów. Kryteria oceniania: • twórczy charakter utworu • poprawność stylistyczna i językowa • poziom literacki pracy • samodzielność i oryginalność Nagrody: Zwycięzca Konkursu oraz wyróżniona osoba otrzymają dyplomy, nagrody książkowe, notesy, długopisy. Zwycięzcą konkursu jest Michał Daniluk, uczeń klasy I iT Osoba wyróżniona: Marcelina Wcisło, uczennica klasy II hT Gratulujemy!!!

Opublikowano: 14 grudnia 2018 10:16