"Jagna i Bond".

20 grudnia 2018 roku mieliśmy przyjemność obejrzeć jasełka pt. "Jagna i Bond". Przedstawienie w reżyserii pani Lilli Kowalskiej zaprezentowane przez uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół nr 3 było wielce pouczające i zabawne. Na widowni zasiadła społeczność całej szkoły. Młodzi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na zakończenie dyrektor ZS3, pani Aneta Jabłońska-Ośka, podziękowała wszystkim za trud włożony w przygotowanie przedstawienia i złożyła świąteczne życzenia.

Opublikowano: 21 grudnia 2018 10:26